Kurzy

Kurz Jak neuvíznout v síti bych doporučila i svým kamarádům. Je velmi zajímavý a srozumitelný, lektorka problematice rozumí, umí vše jasně a srozumitelně vyložit a zapojovala nás do debaty. A vzdělání nikomu neuškodí. (absolventka kurzu)

Vracíme se do práce

Kurz pro klidný návrat do pracovního procesu po rodičovské dovolené. Podíváme se na to, jak dobře napsat životopis nebo jak se připravit na pohovor. Řekneme si víc o vystupování na veřejnosti nebo o tom, jak efektivně řešit problémy. A nakonec zjistíte, jaké máte IQ a jakou roli v týmu umíte hrát nejlíp.

Pětidílný cyklus. 

CHCI VĚDĚT VÍC     

Umění prezentace

Kurz pro každého, kdo musí stanout před publikem a prezentovat projekt, ideu, návrh programu, výstupy své práce nebo cokoli jiného. Naučíte se, jak prezentaci koncipovat, jak se připravit na vystoupení a jak zvládnout i nepříjemné otázky nebo trapasy.

Kurz je jednodenní.

CHCI VĚDĚT VÍC

Od problému k řešení

Kurz je zaměřen na efektivní komunikaci při vedení porad a řešení problémů. Naučíte se techniky vyjednávání, které pomáhají dojít k cíli a díky nimž zkrátíte čas strávený na poradách na nezbytné minimum. Proniknete do tajů argumentace a naslouchání.

Kurz je jednodenní.

CHCI VĚDĚT VÍC

Jak na dobré obecní noviny

Kurz pro každého, kdo se zabývá tvorbou obecních novin, zpravodajů a časopisů. Jak z nich udělat lákavé periodikum, které bude radost číst? V kurzu se naučíte, jak zpracovávat dodané materiály, jak pracovat s prostorem a grafikou, jak dát vašim novinám koncepci a řád.

Kurz je jednodenní, víkendový nebo jako cyklus.

CHCI VĚDĚT VÍC

Jak neuvíznout v síti

Základy internetové gramotnosti. Cyklus pěti lekcí vás provede houštinami internetu, kde číhají podvodníci, manipulátoři, falešné zprávy, ale dnes už i produkty umělé inteligence. Dozvíte se, jak fungují sociální sítě, jestli nás Velký bratr opravdu sleduje a jestli se máme bát AI.

Pětidílný cyklus. Vhodné i pro seniory.

CHCI VĚDĚT VÍC                                                        

Mediální komunikace

Kurz je určen pracovníkům neziskových organizací, členům spolků nebo PR pracovníkům malých firem. Jak komunikovat s novináři? Jak dostat do médií vaše téma? Naučíte se, jak psát tiskovou zprávu, jakými kanály oslovovat novináře nebo jak využít potenciálu sociálních sítí.

Kurz je jednodenní, víkendový nebo jako cyklus.

CHCI VĚDĚT VÍC     

Rétorika a vystupování

Kurz je určen každému, kdo potřebuje předstoupit před publikum, před mikrofon nebo před kameru a hovořit. Je vhodný jak pro manažery v rámci tréninku public communications, tak pro moderátory, politiky a další  - nejen profesionální - mluvčí.

Kurz je jednodenní nebo cyklus, může být i individuální.

CHCI VĚDĚT VÍC

Nebojte se grantů

Kurz je určen pracovníkům neziskových organizací a členům spolků, kteří přicházejí do styku s granty a dotacemi. Jak je psát, jak je vést a jak je vyúčtovat? Jak se na projekt dívá grantová komise? Dozvíte se, jak ke grantům přistupovat efektivně, kde hledat grantové výzvy a na co si dávat pozor.

Kurz je jednodenní.

CHCI VĚDĚT VÍC